5 kõige levinumat unenägu

Unes kukkumine

5-kõige-levinumat-unenägu

Juba aegade algusest on tähendatud unes kukkumist kõige sagedasema unenäona. Unes kukkumine võib olla märguanne su alateadvuselt, et midagi su elus on valesti. See midagi võib olla seotud suhete, rahaasjade, karjääri või muu sarnasega. On aeg oma tegevused uuesti läbi mõelda, olukorda hinnata ja vajalikud muudatused teha. Unes kukkumine on levinud ka inimeste puhul kes kannatavad depressiooni all.

Sind aetakse taga

Unes kellegi eest põgenemine on üsna selge märk sellest, et üritad vältida mõnda kohustust või inimest. Teine võimalus võib olla, et su minevikus on midagi salajast, mille avalikuks tulemist kardad. Olenevalt variandist on sõnum sama: Lõpeta jooksmine! Vaata olukorrale näkku ja lahenda see ära. Vastasel juhul võid paari aasta pärast unes olümpiale minna.

Välja langevad hambad

Vastus ei pruugi peituda sinu suuhügieenis, seega oota hetk enne hambaarstile helistamist. Kui näed unes hammaste välja langemist tuleks oma hiljutiste sõnavõttude peale mõelda. Võibolla oled klatšinud või öelnud asju, mida ei oleks pidanud ütlema. Sinu alateadvus võib sulle öelda, et su suust on tulnud välja sõnu, mis oleksid pidanud sinna igaveseks jääma, täpselt nagu su hambad!

Tagasi kooli minek

See on üks nendest unenägudest, mida isegi 10, 20 või 50 aastat, peale kooli lõpetamist näed. Tavaliselt on kooliga seotud unenäod seotud tööga. Mõtle sellele – kool oli sinu esimene töökoht. Sa pidid olema õigel ajal õiges kohas, pidid tegema kodutöid ja sooritama eksameid. Tubli õppimise puhul edutati sind järgmisesse klassi. Otse loomulikult oli kooliajal ka palju pingeid seoses õppetöö, kaasõpilaste ja õpetajatega. Täpselt nagu tänasel päeval töö, kolleegide ja ülemustega. Kui leiad end unes koolikoridoridel ringi jõlkumas ja avastad, et oled eksamile hilinenud või hoopis õppimatta jätnud, võib see tähendada pingeid töö juures.

Kallima truudusetus

Kui sul ei ole just väga head põhjust kahtlustada oma kallimat petmises, siis ma ei tormaks veel ta asjadesse sorima. Tihti nähakse petmist siis kui su kaasa veedab liiga palju aega tööl või pühendab end millelegi, mis ei kaasa sind. Tavaliselt on põhjuseks töö, aga see võib olla ka uus Playstation 3 või liigne sõpradega veedetud aeg. Mis põhjus ka ei oleks, tunned end „petetuna“. Võid võtta seda unenägu kui märki, et peate veetma rohkem kvaliteetaega koos.

Allikas: today.msnbc.msn.com

 

3 kommentaari

Vasta

(*) Täida tärniga märgitud väljad. Me ei avalda Sinu emaili aadressi.